Marina dhe Getoari zbukurojnë shtëpinë për festa, ja si duket ambienti i tyre

Marina dhe Getoari këtë fundvit do të festojnë si çift i martuar dhe duket se atmosfera e ngrohtë e festave ka mbërritur në shtëpinë e tyre.

4-1

Picture 1 of 6

Ata kanë zbukuruar pemën e Krishtlindjeve, duke i ndarë këto imazhe edhe me fansat e tyre.

Ka qenë reperi ai i cili në profilin e tij në Instagram ka bërë publike disa foto nga dekori i pemës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e premte 20 tetor 2017

Dashi Do jeni me te dëshirueshëm se kurrë sot na partneri juaj...
Read More