Marina përlotet në skenë: Nuk është e lehtë për mua!

C’est la vie i kushtoi sonte një puntatë homazh, të madhit dhe të ndjerit Aleksandër Lalo.

Por moderatorja e programit, Marina Vjollca është përlotur në skenë teksa ka bërë hapjen e programit.

”Kushdo gazetar s’do ta kishte të lehtë të ishte në vendin tim sonte. Profesori do të jetë mes nesh me artin dhe muzikën e tij”, ka thënë Marina.

Aleksandër Lalo u nda nga jeta të dielën e kaluar dhe vendi i tij në programin “C’est la vie” do të mbetet bosh.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ky trup fenomenal i Jenniferit

Jenifer Metcalfe ka treguar trupin e saj fenomenal gjatë paraqitjes se saj...
Read More