Marina Vjollca çmendi rrjetin mbrëmë

Bukuroshja shqiptare Marina Vjollca vazhdon të shtojë numrin e fansave nga dita në ditë.

3-1

Picture 1 of 4

Dhe kjo duket se vjen pas performancave mbresëlënëse të saj në spektaklin që drejton çdo të dielë. Përveç përmbajtjes së programit televiziv që drejton, biondja e famshme i kushton edhe shumë vëmendje pamjes së saj.

Duke u nisur nga makijazhi e deri te veshja, ajo kërkon që gjithçka të jetë e rregulluar në detaje. Dhe për këtë merr dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Këtë të dielë Marina është shfaqur me flokë të lidhura dhe me një fustan të gjatë.

Pamja e saj është lëvduar nga fansat e shumtë. Në këtë mënyrë, së bashku me motrën e saj, Luana Vjollca, dy biondet e famshme të ekranit janë ndër prezantueset më të pëlqyera shqiptare.

Shkruar Nga
More from Revista User

Radikalizmi, pesë persona në pranga në Austri

Pesë persona janë arrestuar në St. Polten të Austrisë nën dyshimin e...
Read More