Marina Vjollca çmendi rrjetin mbrëmë

Bukuroshja shqiptare Marina Vjollca vazhdon të shtojë numrin e fansave nga dita në ditë.

3-1

Picture 1 of 4

Dhe kjo duket se vjen pas performancave mbresëlënëse të saj në spektaklin që drejton çdo të dielë. Përveç përmbajtjes së programit televiziv që drejton, biondja e famshme i kushton edhe shumë vëmendje pamjes së saj.

Duke u nisur nga makijazhi e deri te veshja, ajo kërkon që gjithçka të jetë e rregulluar në detaje. Dhe për këtë merr dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Këtë të dielë Marina është shfaqur me flokë të lidhura dhe me një fustan të gjatë.

Pamja e saj është lëvduar nga fansat e shumtë. Në këtë mënyrë, së bashku me motrën e saj, Luana Vjollca, dy biondet e famshme të ekranit janë ndër prezantueset më të pëlqyera shqiptare.

Shkruar Nga
More from Revista User

4 gjërat që duhet të diskutoni me partnerin përpara se të vendosni të fejoheni

[caption id="attachment_29056" align="alignnone" width="724"] Young man is seen slipping an engagement ring...
Read More