Mariza Ikonomi: Do të martohesha me Isli Islamin

Mariza Ikonomi, e ftuar në “Pop Culture”, deklaroi se kitara është ajo që i kupton telat që nuk i kuptojnë meshkujt.

Mariza Ikonomi 1

Picture 1 of 5

“Kitarja është e dashura ime. Telat që një mashkull nuk t’i kupton, i kupton kitara”, tha këngëtarja e famshme.

Gjithsesi, kur u vu me “shpatulla pas muri”, Mariza pranoi se do të martohej me Isli Islamin.

Në lidhje me mënyrën se si e shikon muzikën në Shqipëri, Mariza shpjegoi: “Nuk jam kundër klubeve, por kam një profil tjetër. Dua që këtij populli t’i ushqej një kulturë ndryshe, t’i pasuroj shpirtin. Por, nuk kam çfarë bëj. E kam këtë që dua të kënaq pakicën”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ndahet nga jeta Zyhdi Dajti ish-kreu i Policisë Bashkiake

Ish-drejtori i Policisë Bashkiake të Tiranës dhe INUK-ut, Zyhdi Dajti është ndarë...
Read More