Mariza Ikonomi rrëfehet për jetën privatemariza-ikonomi

Për të parën herë, këngëtarja Mariza Ikonomi thyen akullin dhe rrëfen për jetën e saj private.

Në in tv, Mariza ka rrëfyer se si i dashuri e la dhe u kthy pas tre ditësh por ajo nuk mundi dot ta kapërdinte.

Këngëtarja ka rrëfyer gjithashtu se tashmë është në një marrëdhënie të re me një brazilian.

“Unë jam kokëderre, mu duk sikur më bëri diçka të madhe. Më la, pastaj erdhi pas tre ditës, nuk e mendova mirë por unë nuk e fala dhe kështu përfundoi”- tha Mariza për lidhjen 5 vjeçare ndërsa shtoi se kjo ishte një lidhje që sipas saj kishte kohë që kishte përfunduar.

Sa i takon statusit aktual, këngëtarja është shprehur për In Tv: “Nuk jam dhe aq single, por as në një lidhje si ajo që tregova më parë, nuk jam. ËShtë yll i bukur, ka shpirtin, zgjodha njeriun.”

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë në të vërtetë nënkupton të duash dikë?

A do dëshironit të kalonit tërë kohën e mundshme në shtrat me...
Read More