Mark Zuckerberg ka një lajm të bukur

Mark Zuckerberg është bërë baba për herë të dytë, pasi bashkëshortja e tij Prischilla Chan solli në jetë vajzën që e kanë pagëzuar me emrin August, si muaji që ka lindur.

Ka qënë vetë Mark i cili nëpërmjet një postimi në Facebook ka bërë të ditur lajmin e ardhjes në jetë të foshnjës, të shoqëruar dhe me një foto familjare.

“Prischilla dhe unë jemi shumë të lumtur të mirëpresim vajzën tonë August! Ne i kemi shkruar një letër asaj për botën ku shpresojmë të rritet, dhe shpresojmë që të mos rritet shumë shpejt”,- e nis postimin Mark.

Në letrën për të porsalindurën Mark thotë se “jemi optimist për brezin tuaj dhe të ardhmen”.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Carla Bruni thotë se Mary-Kate Olsen është kunata e saj: “Olivier duket shumë i lumtur me të”

Carla Bruni po ofron disa kuriozitete për jetën martesore të Mary-Kate Olsen....
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.