Martohet Paris Hilton?Shumë shpejt miliarderen Paris Hilton do ta shohim me fustanin e bardhë e në krah sigurisht të aktorit, Chris Zylka, i cili vetëm pak ditë më parë gjatë pushimeve të tyre në Aspen të Colorados i propozoi martesë.

Ka qenë vetë bukuroshja e cila ka postuar një foto në rrjetin social Instagram me fustanin e bardhë, çfarë na bën të mendojmë se dasma është shumë afër.

Por miliarderja Paris Hilton ka bërë edhe më shumë kuriozë fansat e saj pasi ka postuar edhe një tjetër foto, në një kënd të shtëpisë së saj i cili është i mbushur me tullumbacë rozë, dhe ku shkruhet: “Po, dua”.

#Mood 💎💎💎👰🏼💎💎💎

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Ajo që mund të thuhet për momentin është se ende nuk ka asnjë deklaratë nga çifti për datën e martesës së tyre. Presim në ditët në vijim.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shqiptari vrau çiftin e moshuar se ishin milionerë

Shqiptari 43 - vjeçar i akuzuar për vrasjen e një çifti pensionistësh...
Read More