Masakër, ish-burri i vret të dashurin dhe fëmijët

Pesë persona janë gjetur të pajetë në një shtëpi në qytetin rural në veri të Fort Worth, në Teksas, tre prej të cilëve fëmijë, raporton TCH.

Hetimet rreth ngjarjes vijojnë, por e mbijetuara e vetme e kësaj tragjedie Amanda Lee Simpson ka treguar nga spitali gjithçka.

Nga hetimet e para rezulton se ish-bashkëshorti i saj, i cili është mes viktimave, dyshohet se ka vrarë të dashurin e ri të saj si dhe 3 fëmijët.

Pasi ka qëlluar edhe Amandën, i ka dhënë fund jetës së tij.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Ish-drejtori i FBI-së, James Comey, “Trump është moralisht i papërshtatshëm për president”

  Ish-drejtori i FBI-së, James Comey jep intervistën e tij të parë...
Read More