Masakër, ish-burri i vret të dashurin dhe fëmijët

Pesë persona janë gjetur të pajetë në një shtëpi në qytetin rural në veri të Fort Worth, në Teksas, tre prej të cilëve fëmijë, raporton TCH.

Hetimet rreth ngjarjes vijojnë, por e mbijetuara e vetme e kësaj tragjedie Amanda Lee Simpson ka treguar nga spitali gjithçka.

Nga hetimet e para rezulton se ish-bashkëshorti i saj, i cili është mes viktimave, dyshohet se ka vrarë të dashurin e ri të saj si dhe 3 fëmijët.

Pasi ka qëlluar edhe Amandën, i ka dhënë fund jetës së tij.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Akuza e Berishës: Rama ka dërguar Engjëll Agaçin në Itali për të negociuar

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një status në Facebook, shprehet se Edi Rama...
Read More