Mashkulli i vitit në Turqi

auto_14670863_1323698877671755_3992828278533273649_n1488546120

Revista e njohur amerikane, përkatësisht edicioni i saj turk “GQ Turkiye” gjatë një ceremoni të mbajtur në Stamboll kanë zgjedhur aktorin Çagatay Ulusoy si mashkullin më të mirë të vitit 2016.

Ulusoy është bërë i njohur falë rolit të Barisit në filmin e njohur “Delibal”.

Shkruar Nga
More from Revista User

E kthyen banesën në “fabrikë” jufkash dhe prodhime të ndryshme ushqimore, arrestohet 51-vjeçari

Kishte kthyer banesën në “fabrikë” për prodhimin e artikujve të ndryshëm ushqimorë...
Read More