“Maskat” lidhin rojën dhe vjedhin kantinën e verës

vjedhje-banese-655x356

Tre persona me maska kanë lidhur rojën e një biznesi në Durrës dhe kanë hyrë në zyra ku kanë marrë një kasafortë, për tu larguar më pas me mjetin e parkuar jashtë biznesit.

Policia e Durrësit tha se ngjarja ndodhi rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm, në Rrashbull, në Kantinën e Verës “Gjergj Kastrioti”.

“Maskat” u larguan nga vendngjarja me mjetin e Kantinës, furgon tip Benz me targa DR 3538 D. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ndërron jetë sot Esma Rexhepova

Mbretëresha e muzikës rome, Esma Rexhepova Teodosievska, sot në mëngjes ka vdekur...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *