Mbrëmë u martua ish e dashura e Getoar Selimit, shikojeni si nuse në vello

Edhe një dasmë e madhe…

Hana Shehu 1

Picture 1 of 2

Është martaur Hana Shehu, ish- e dashura e reperit të Tingulli 3 Getoar Selimi.

Hana është shfaqur e veshur në fustanin e nusërisë dhe është postuar në instagram nga një shoqe e saj.

Një nuse mahnitëse në detaje…

Shkruar Nga
More from Revista User

Jemen, vazhdon të rritet numri i të vdekurve nga kolera

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka njoftuar se si pasojë e sëmundjes...
Read More