Mbrëmje gala, Melanie Trump më elegante se kurrë637024__hj65ahbog

Presidenti Donald Trump dhe e shoqja kanë marrë pjesë në galanë vjetore të Kryqit të Kuq.

Ceremonia e së shtunës mbrëma, u mbajt në një nga pronat e presidentit pasanik, klubin Mar-a-Lago, në Florida.

Në fotografitë e çiftit presidencial, zonja e parë shihet e veshur me një fustan elegant rozë të ndezur. Ndërkohë Trump, me kostumin klasik, ndërsa duket sikur buzëqesh i sforcuar.

Ndërkohë Kryqi i Kuq, lajmëroi se do marrë masa për t’u dhënë mbështetje personave të prekur nga dekreti i firmosur prej Trump, që godet shtetasit myslimanë.

637024__b1ncthr_e

637024__b1xw963sox

637024__bym562roe

637024__hjx896hsdg

637024__hy_q62b_g

637024__rjge96nhug

637024__s1p9t3h_l

637024__skucanb_g

637024__sy7q63hug

637024__sya5anbue

aamdfes-img

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Linja perfekte edhe gjatë festave të fundvitit – flet modelja australiane

Deri në kohën e përfundimit të festave të fundvitit, shëndeti ynë nuk...
Read More