Mbretëresha Letizia vesh veshjet që asnjë mbretërore tjetër mund të tërhiqet prej tyre – Ju do të dëshironi t’i shihni!Mbretëresha Letizia e Spanjës është gjithmonë e gatshme që të qëndrojë e veçantë në mes të mbretëroreve, sepse ajo nuk ka frikë të veshë veshje të veçanta si një lëkurë të kuqe, për shembull, ose një jelek që ne do të donim për të dalë jashtë dhe për ta blerë menjëherë.

Letizia 1

Picture 1 of 50

 

Mbretëresha spanjolle dhe burri i saj, Mbreti Felipe, u angazhuan për t’u takuar me anëtarët e Fondacionit Princess of Asturias në Madrid dhe mbanin veshje të kombinuara. Mbretëresha Letizia mbante një këmishë të bardhë me një fund blu dhe këpucë blu me taka.

Por jo vetëm në këtë rast. Pantallonat e gjera në një veshje tjetër duken të bukura mbi të dhe ngjyra e tyre ishte të vdisje për të. Është një blu që nuk është një ngjyrë nga marina, por gjithashtu nuk është një vorbull. Edhe pjesa tjetër e veshjes së saj është e përkryer.

Ajo gjithashtu shtoi një tjetër artikull për të perfeksionuar pamjen e saj, një palë vathë blu dhe të bardhë, që duhet të na bëjnë të mendojmë seriozisht mbi mënyrën si kombinohemi kur vishemi.

Shihni pamjen e saj dhe blini disa veshje të ngjashme !

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Aktorja akuzon regjisorin: Më ka kërcënuar me jetë

Fillimisht ka heshtur por tashmë ka vendosur të flasë. Bëhet fjalë për...
Read More