Mbretëresha Rania e Jordanisë merr veshjet e saj mbretërore në KinëMbretëresha Rania e Jordanisë e filloi shtatorin me ndalesa në Hangzhou dhe Zhejiang të Kinës.

Madhëria e saj udhëtoi në rajon për t’u takuar me CEO e Alibaba Jack Ma, para se të fliste në konferencën e Filantropisë XIN për të diskutuar nevojën për mbështetje të vazhdueshme për iniciativat globale të edukimit.

Dhe në të dyja rastet, Madhëria e saj debutoi me dy veshje të frymëzuara nga meshkujt me lulëzimin femëror.

Për një vizitë në selinë e Alibaba, Madhëria e saj u vesh në mantelin e For Restless Sleepers. Kjo ishte varianti më i mirë për të rritur qasjen e thjeshtë të mbretëreshës Rania në veshjen e ditës, një këmishë oksford dhe pantallona të zeza.

Një brez i gjërë i frymëzuar në vitet 1980 nxori belin e hollë, për të krijuar një siluetë lady, ndërsa perlat dhe bizhuteritë me diamant ofruan një shkëlqim të sofistikuar.

Mund të shijoni fotot edhe videon…

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia Read More