Mbretëresha Rania me një mesazh të ndjerë për vajzat, shkëlqen në Samit…Mbretëresha Rania, me një mesazh të ndjerë, ka uruar dje dy vajzat e saj që kishin ditëlindjen në 26 shtator, duke e ndarë urimin edhe në facebook, për të gjithë ndjekësit e saj:

“Secila prej jush e mbush zemrën time me gëzim në mënyrën e vet, por dashuria ime për të dyja ju është një … Ditëlindje të lumtur të mijat Iman dhe Salma!”

Mbretëresha Rania po shkëlqen, si gjithmonë, edhe në Samitin e HeForShe IMPACT, gjatë Javës së Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në Nju Jork, po në datë 26 shtator.

Mbretëresha Rania pati shumë takime aty si edhe mbajti një fjalim…

 

 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Tragjedia e familjes shqiptare në Kanada, humbi burrin dhe djalin në aksident, gruaja bie në koma

Lajmet jo të mira nuk reshtin për familjen shqiptare që u përfshi...
Read More