Mbretëreshë e ardhshme, por vishet me fustan 50-eurosh nga Zara!

Ajo është mbretëresha e ardhshme e Anglisë.

Dukesha Kate, 36 vjeç, u fotografua në një spektakël kuajsh me djalin George, 4 vjeç dhe princeshën Charlotte, 3 vjeç.

Stili i saj?

Një fustan i thjeshtë veror.

Vetëm një muaj pas lindjes së bebes Louis, Kate shkëlqen me një fustan Zara, që kushton vetëm 50 euro.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Bankat Ndërkombëtare të Grupit Intesa Sanpaolo, Java Europiane e Parasë

  JAVA EUROPIANE E PARASE: MUZEU I KURSIMIT DHE BANKAT NDERKOMBETARE TE...
Read More