“Mbretëreshë” me bikini

Gëzon linja perfekte dhe nuk heziton asnjëherë t’i ekspozojë ato.

Kiki Morris 1

Picture 1 of 10

Fjala është për Kiki Morris, 30 vjeçaren, e cila njihet si mbretëresha e bikinive në rrjetet sociale.

Kiki ka postuar një video të shkurtër së fundmi në “Instagram” me bikini, ku e justifikon plotësisht “titullin” që i kanë vendosur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bllokon qeveria gjermane bashkimin familjar të refugjatëve?

Në Greqi mijëra refugjatë presin të bashkohen me familjet në Gjermani, megjithëse...
Read More