Mbyllet “London Eye”london-eye

Atraksioni “London Eye” në Londër është mbyllur pas incidentit që ka ndodhur në Parlamentin.

Momentalisht të gjithë turistët brenda këtij atraksioni janë duke u mbajtur brenda.

Një oficer policor është therë me thikë në Parlamentin e Britanisë, në Londrën Qendrore, në një akt që policia po e trajton si incident terrorist.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ja përse burrat “nuk dëgjojnë” dhe gratë “s’lexojnë dot hartat”

Është provuar, gratë dhe burrat e kanë trurin të ndryshëm Ata të...
Read More