Mbytet në pishinën e shtëpisë djali 1-vjeçar i këngëtarit të njohurNjë dhimbje e madhe ka kapluar familjen e këngëtarit dhe DJ D’banj, pasi ka humbur djalin e tij vetëm 1 vjeç.

“CNN” shkruan se vogëlushi humbi jetën pasi u mbyt në pishinën e shtëpisë së këngëtarit Lagos.

Ndonëse D’banj nuk ka bërë një koment për vdekjen e të birit duke mos dhënë detaje rreth lajmit të hidhur, ai ka postuar një sfond të zi në faqen e tij të Instagram me mbishkrimin:

“Duke u vënë në provë, por Zoti im është gjithmonë dhe përgjithmonë besnik”.11381139

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

30 vite Shqipëri-Gjermani, Meta takon presidentin gjerman, Steinmeier

Presidenti Meta gjatë vizitës zyrtare në Gjermani pritet nga Presidenti Federal gjerman,...
Read More