Me fustan elegant të bardhë, ja si duket Diva Beyonce në ditët e fundit të shtatëzënisëAjo është në pritje për tu bërë sërish nënë, por edhe pse shtatzënë, 35 vjeçarja asnjëherë nuk i ka ikur veshjeve elegante dhe takeve të larta.

 

1. Beyonce

Picture 1 of 6

Në fotografitë e fundit që ka postuar në Instagram, Beyonce ka veshur një fustan ngjyrë të bardhë të gjatë, i cili i vë në pah linjat trupore.

Javë më parë, ekspertët kanë konfirmuar se Beyonce është ndër yjet më të ndjekura në rrjetet sociale, gjithashtu për vetëm një postim të saj në Instragram, ajo fiton 1 milion dollarë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rritja e akcizës së cigares, tregtarët abuzojnë me çmimin, paketa nga 10 lekë rritet 20 lekë

Duhanpirësit që prej 1 janarit kanë nisur ta blejnë një paketë 20...
Read More