Me këtë foto nusja e Albatritit tregon se bën jetë luksoze

Egzona Muqiqi është ndër nuset më ‘in’ të estradës, e cila ndiqet për çdo paraqitje të saj.

4-8

Picture 1 of 2

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqi me të cilin ka edhe një vajzë të vogël të quajtur Amelia. Ata njihen edhe për jetën luksoze që bëjnë madje shpesh i kemi parë në vendet më të shtrenjta në kryeqytet.

Pavarësisht kësaj, Egzona është e zonja vetë e cila ka hapur edhe një dyqan me marka luksoze e madje duke i vënë çdoherë në pah. Me këtë fotografinë e fundit ajo tregon se posedon brende shumë të njohura e ndër to është edhe gucci.

Ndryshe, Egzona shquhet për stilin unik që e shkëmben me ndjekësit e saj, e falë këtyre ajo vazhdon të merr shumë komente pozitive.

Shkruar Nga
More from Revista User

Greqi, arrestohet shqiptari që kishte fshehur hashash dhe fara kanabisi

Një shtetas shqiptar është arrestuar në zonën e Dramas, në pjesën lindore...
Read More