Më në fund Elvana publikon videon e “Mike” me Ledrin..

Elvana Gjata dhe Ledri Vula surprizojnë fansat, publikojnë këngën e re “Mike”.

Ylli i muzikës shqiptare mendon se kënga do të jetë hiti më i ri, një sukses i rradhës, me këngëtarin e fashëm Ledri Vula.

Të dy këngëtarët kanë bërë të ditur lajmin me anë të postimeve në Instagram.

Fansat kanë komentuar këngën, por edhe paraqitjen e këngëtarëve, duke bërë shumë komente pozitive.

Shijojeni suksesin e rradhës…

Shkruar Nga
More from Redaksia

Zëri i Amerikës: Dhunimi i Xhisiela Malokut u mbajt i fshehur për mbi dy muaj

    VOA - Gjykata e Krujës urdhëroi arrestim me burg për të...
Read More