Me paraqitjen e fundit, nëna e Rita Orës u bën konkurencë shumë yjeve botëroreKëngëtarja Rita Ora e ka një stil të veçantë.

6-6

Picture 1 of 2

Dhe për t’u paraqitur si e tillë këtë e ka trashëguar nga nëna e saj Vera.

Kjo është dëshmuar shumë herë e nëpërmjet një fotografie të publikuar nga zonja Ora së fundmi në Instagram shihet se sa shumë Rita i ka ngjarë asaj.

Ajo është veshur me një stil tejet të veçantë ndërsa po u bën konkurencë shumë yjeve botërore madje edhe vetë Ritës.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Edhe Malta legalizon martesën me homoseksual

Parlamenti në ishullin katolik të Maltës ka votuar për të legalizuar martesën...
Read More