Me rastin e festave të 28-29 nëntorit, Kuvendi i Shqipërisë hap dyert për qytetarët

Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, nga ora 10:00 deri në orën 14:00, Kuvendi i Shqipërisë njoftoi se organizon aktivitetin “Dyert e Hapura” pranë sallës së seancave plenare.

3-1

Picture 1 of 2

Përgjatë dy ditëve, dyert e sallës së seancës plenare do të jenë të hapura për qytetarët të cilët mund të vizitojnë nga afër ambientet ku zhvillohen punimet e Kuvendit në seancë plenare.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shkatërrohet nga tërmeti katedralja e San Benedettos në Itali

Ekipi i shpëtimit ka nxjerrë nga katedralja e San Benedettos në Norcia disa...
Read More