Me të brendshme sipër motorit

Sapo ka mbushur 20 vjeç dhe me rastin e këtij evenimenti të veçantë Kylie Jenner po mbush Instagramin e saj me foto provokuese.

Kylie Jenner 1

Picture 1 of 3

Më të fundit janë disa foto ku shihet duke pozuar me të brendshme sipër një motori ngjyrë rozë.

Për tu kombinuar sa më mirë me motorin, modelja e re ka veshur të brendshme rozë dhe ka lyer madje edhe flokët në këtë ngjyrë.

Vetëm në 18 muaj, kompania e saj estetike “Kylie Cosmetics” ka pasur shitje në vlerën 420 milionë dollarë. Mendohet se në vitin 2022, marka e Kylie Jenner do të arrijë shitje në vlerën e 1 miliardë dollarëve.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë dorëzoi Klemend Balili, që policia i sekuestroi pasuritë dhe ‘Santa Quarantën’?

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka bërë...
Read More