Mediat angleze ‘gozhdojnë’ Meghan Markle

Meghan Markle godet sërish me bukurinë dhe elegancën e saj.

Edhe pse kësaj radhe ka bërë një gabim të madh. Ajo së bashku me Princ Harry ka vizituar disa fëmijë më aftësi të kufizuara në Well Child.

 

Image

 

Megan u paraqit me një veshje që të linte me të vertetë pa frymë. Kësaj radhe ajo zgjodhi një kostum të zi të ngjitur pas trupit. Por tabloidet angleze nuk e venë gishtin tek bukuria dhe sensualiteti i dukeshës, po mbi faktin që ky look kushton rreth 3600 stërlina.

Kostumi i saj ishte nga  Altuzarra, këpucët Acquazzurra dhe çantën nga  Stella McCartney. Shumë e cila nuk është pak për një spital si ai WellChild, raportojnë mediat angleze.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Videolajm: Tërmeti, shihni se si dalin jashtë në Tiranë të terrorizuar

  Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë, në orën 11:02 të paradites...
Read More