Mediat e huaja shkruajnë për Dafina ZeqirinMe publikimin e këngës së parë për tregun ndërkombëtar “Four Seasons”, Dafina po merr menjëherë vëmendjen e mediave të huaja.

Portali britanik “Fader” ka shkruar se Dafina është një yll në ngjitje. “Duke qenë se ky është debutimi im amerikan, doja të përcillja një anë që më duhet ta shfaq përmes artit.

Tani më në fund mund të bëj muzikën që kam dashur gjithmonë të bëj”, -ka deklaruar Dafina për “Fader.”

Gjithashtu ajo ka treguar se e ka pëlqyer menjëherë këngën dhe është lidhur emocionalisht me të me emocionet që ndërrojnë si stinët.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Lyhet me benzinë, por harron dhe ndez cigaren…

Një  burrë në fshatin Miras të Bilishtit ka përfunduar i djegur shumë...
Read More