Mediat e hujaja, çmenden pas këngëtareve shqiptare…

Shkruar Nga
More from Redaksia

Zbulohen përgjimet e reja te Habilajve për Tahirin, nga kostumi 15 mijë euro te targa e Presidentit dhe Kryeministrit

Dalin në dritë të tjera përgjime që rëndojnë pozitën e ish-Ministrit të...
Read More