Mediat greke zgjedhin më të bukurën shqiptare640full-ilda-bejleri

Një portal grek i quajtur “Freddo News.gr” i ka dedikuar një artikull bukuroshes shqiptare Ilda Bejleri. Ata kanë shkruar se Greqia ka disa gazetare sportive mjaft simpatike, por edhe Shqipëria nuk mbetet pas. Si më të bukurën kanë zgjedhur Ildën. Ajo është përmendur shpesh në Greqi për shkak të thashethemeve të përhapura për një lidhje të sajën me futbollistin Bekim Balaj. Të dy personazhet e diskutuar nuk e kanë pranuar asnjëherë këtë gjë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, 18 janar 2017

Dashi 21/3 - 20/4 Konfuzioni i brendshëm midis ndjenjës dhe arsyes sot...
Read More