Medina Hajraj fiton kurorën e vajzës shqiptare më të bukur në botë15220172_1160752134011005_400117936245023627_n1480142349

Medina Hajraj, 17 vjeçe, ka fituar kurorën e vajzës shqiptare më të bukur në botë. Ajo vjen nga Suedia dhe është me prejardhje nga Prishtina.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kapet xhepisti 25-vjeçar në Korçë, vjedhjet që kreu brenda 2 muajve

Policia ka mundur të vërë në pranga një 25-vjeçar në Korçë, pasi...
Read More