Megan Fox e Brazilit!

Ka më shumë se 10 milionë ndjekës në llogarinë e saj të “Instagramit” dhe jo më kot.

6-0

Picture 1 of 10

Fjala është për bukuroshen 24-vjeçare braziliane Claudia Alende, e cila për një kohë të gjatë ka jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një bukuri natyrale me linjat perfekte dhe një fytyrë të bukur e sytë blu. Por jo vetëm kaq, Claudia ka një ngjashmëri të madhe me aktoren Megan Fox.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zbardhen përgjimet e biznesmenit me shoferin: Kush i la në makinë patentat e Tahirit?

Gjykata e Krimeve të Rënda la në burg sot biznesmenin Orest Sota...
Read More