Megan Fox publikon foto të rralla të fëmijëve të saj të adhurueshëm

Megan Fox publikon në Snap foto të rralla të fëmijëve të saj të adhurueshëm.

Fëmijët i ka me ish bashkëshortin e saj Brian Austin Green.

Megan Fox na jep një pamje të jetës së saj familjare. Duket si një familje e lumtur, e shëndetshme!

Fox dhe Green paraqitën kërkesën për divorc në gusht të vitit 2015, por, që atëherë, kanë rindërtuar marrëdhëniet e tyre, madje edhe duke shkuar në një muaj bebi para ditëlindjes së Journey, në maj 2016.

Ylli i “New Girl” ndau të hënën një foto të rrallë me tre fëmijët e saj dhe të Brian Austin Green, një kolazh të stilit polaroid të Noah 4-vjeçar, Bodhi 3-vjeçar dhe vogëlushes Journey, pak ditë përpara ditëlindjes së parë të saj të parë më 4 gusht!

Pavarësisht nga jeta familjare, Fox ka qenë gjithashtu e zënë me shumë punë.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Vetëm Harper Beckham mund të ketë një festë ditëlindjeje në Buckingham Palace!

Çdo vajzë gjashtë vjeçare do të vdiste për të pasur një ditëlindje...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.

CLOSE
CLOSE