Meghan Markle ka një sekret për dasmën e saj mbretërore! 

Ndërsa afrohet data e dasmës mbretërore, shanset janë të mira që Princi Harry dhe Meghan Markle te kene të gjithë ekipet e njerëzve që punojnë për të siguruar që dita e tyre e madhe të jetë e përsosur.

Dhe, sipas Vanity Fair, një mike e ngushtë e Markle po merret me përgatitjet prapa skenave.

Jessica Mulroney, e cila gjithashtu mund të jetë shoqëruesja e Markle, thuhet se ka vepruar si një “projektuese e fshehtë dasmash” për mikeshën e saj.

Ajo sigurisht ka përvojë – ajo është stilistja e modës më e njohur për veshjen e Sophie Gregoire-Trudeau, bashkëshortja e kryeministrit kanadez Justin Trudeau.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Bruksel, fillon “faza e re” e dialogut Kosovë- Serbi

  Në Bruksel ka vazhduar dialogu teknik, më shumë se një muaj...
Read More