Mel Gibson dhe Van Dam-i mbërrijnë në Shqipëri, zbulohet surpriza që kanë rezervuarDy aktorët Mel Gibson dhe Jean Claude Van Dam kanë zbarkuar në Shqipëri.

Report Tv ka mësuar se dy ikonat e kinematografisë amerikane, kanë zbritur paraditen e sotme në Rinas.

Gibson e Van Dam, pritet të nisin ditën e nesërme xhirimet e një filmi aksion.

Ky lajm pritet të ekzaltojë qindra fansa të dy aktorëve që janë shumë të dashur edhe në Shqipëri.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Të vishesh si Granit Xhaka!

  Granit Xhaka mund të ketë marrë shumë kritika për performancat e...
Read More