Mel Gibson dhe Van Dam-i mbërrijnë në Shqipëri, zbulohet surpriza që kanë rezervuar

Dy aktorët Mel Gibson dhe Jean Claude Van Dam kanë zbarkuar në Shqipëri.

Report Tv ka mësuar se dy ikonat e kinematografisë amerikane, kanë zbritur paraditen e sotme në Rinas.

Gibson e Van Dam, pritet të nisin ditën e nesërme xhirimet e një filmi aksion.

Ky lajm pritet të ekzaltojë qindra fansa të dy aktorëve që janë shumë të dashur edhe në Shqipëri.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Një zë i vrazhdë e sfidues nga Kosova

“Poeteka – Tirana Between” në programin e rezidencës për muajin gusht ka...
Read More