Melani mund të largohet nga Shtëpia e Bardhë? 

Nuk është sekret se administrata e Trump ka pasur shumë ulje dhe ngritje që kur presidenti mori detyrën në janar 2017. Dhe të shohësh dikë që të largohet nga puna në 1600 Pennsylvania Avenue është bërë e zakonshme.

Nëse ata u larguan ose “dhanë dorëheqjen”, ka pasur aq ndryshime të mjaftueshme, saqë është pothuajse e vështirë të mbash gjurmët se kush do të shkojë dhe kush do të jetë pranë daljes. Epo, sipas vetë Donald Trump, bashkëshortja e tij, Melania Trump, mund të jetë e ardhshmja.

Presidenti e bëri këtë koment gjatë Darkës së Klubit Gridiron të 3 Marsit 2018. Megjithëse ishte një shaka, ai thjesht po përpiqej me argëtim të komenhtonte ndryshimet në administratën e tij dhe gjithçka që ka ndodhur që kur ai mori detyrën, por shumë besojnë se Melania në fakt mund të jetë duke lënë Shtëpinë e Bardhë dhe mund të jetë një realitet në një moment të afërt.

Për shkak se Darka e Klubit Gridiron është shumë e ngjashme me Darkën e Korrespondentëve të Shtëpisë së Bardhë, shakatë po rrjedhnin dhe presidenti i befasoi ata që ishin të pranishëm duke treguar se ai kishte një ndjenjë të mirë humori.

“Shumë njerëz kanë lënë Shtëpinë e Bardhë. Në të vërtetë është vërtetë emocionuese dhe gjallëruese, sepse ju doni një mendim të ri. Pra, më pëlqen qarkullimi. Më pëlqen kaosi. Me të vërtetë është e mirë, “tha ai. “Tani pyetja që gjithkush pyet, është: ‘Kush do të jetë i dyti për t’u larguar? Steve Miller ose Melania? ‘”

Megjithatë, shakaja i ngriti disa vetulla, pasi që është raportuar se martesa e çiftit të parë është në telashe.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Sëmundja: Tiroiditi Hashimoto, shkaqet, shenjat dhe dieta e rekomanduar

  Simptomat e Hashimotos janë të lehta në fillim dhe me kalimin...
Read More