Melania shkëlqen në fustanin veror që kushton 1 mijë dollarëZonja e Parë ka qenë shumë e disponuar dhe ka shkëlqyer me fustanin, ku edhe një herë e ka dëshmuar se është ikonë e modës.

Melania Trump gjatë festës ka vizituar spitalin e fëmijëve në Florida , ndërsa gjatë vizitës ajo pacientëve ua ka dhënë dhurata.

Ajo ka qenë shumë e disponuar dhe ka shkëlqyer në kombinimin e saj, ku përsëri e ka dëshmuar se është në ikonë e modës.

Ka pasur vesh një fustan të bardhë me vija të zeza që ia ka theksuar linjat e trupin, të kombinuara me këpucët ngjyrë të zezë nga marka Christian Louboutin. Fustani është i dizajnerit amerikan Adam Lippes që ka kushtuar diçka pak më shumë se 1 mijë euro.

Adam Lippes është dizajneri të cilin shumë shpesh e përzgjedh edhe Amal Clooney.

Zonja e parë duket se nuk e ka humbur fokusin pas gjitha atyre fjalëve dhe thashethemeve që u bënë kohëve të fundit për burrin e saj, Donald Trump.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Macron: Të reformohet BE-ja ose të përballet me ‘Frexit”

Kandidati pro-evropian për president të Francës, i ka thënë BBC se BE-ja...
Read More