Melania Trump “casual” si kurrë më parë, me kapele për Falënderime

Nuk e kemi parë kurrë Zonjën e Parë të SH.B.A.-së, Melania Trump, pa kostume të kuruara dhe një look menduar në çdo detaj, përveç ditës së djeshme, kur u shfaq me një kapele me strehë për Falënderime.

Melania Trump 1

Picture 1 of 5

Bashkëshortja e presidentit Donald Trump nuk dukej aspak si modelja bukuroshe që jemi mësuar të shohim krah tij, ndërsa u shërbente një vakt Falënderimesh burrave dhe grave amerikanë që ndihmuan në dëmet e shkaktuara nga uragani Harvey. Ajo kishte veshur një këmishë rozë me kuadrate, pantallona të zeza, atlete “All stars” dhe një kapele me strehë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Veliaj letër familjeve të Tiranës: Zgjidhni administratorët e pallateve

Tirana është i pari qytet në Shqipëri, i cili ka nisur t’u...
Read More