Melania Trump me veshje mbretërore blu për festën e 4 Korrikut

Melania Trump ju bashkua bashkëshortit të saj Presidentit Donald Trump për të organizuar piknikun e familjeve të ushtarakëve për festën e 4 Korrikut.

Zonja e parë gjithashtu uroi edhe ndjekësit e saj në Twitter.

Melania, në frymën e Ditës së Pavarësisë, veshi një veshje mbretërore blu të dizejnuar nga Esteban Cortázar, sipas revistës Vogue.

Veshja, që thuhet se kushtoi $ 1, 477, kishte një hapje të bukur në qafë dhe një kufi të bardhë në pjesën e poshtme.

Melani 47-vjeçare u paraqit me një pamje të thjeshtë për rastin, duke vënë vetëm unazën e saj të diamantit.

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Zyrtarizimi i shqipes në Maqedoni, Ngjela: Shenja e fundit e gjenocidit sllav kundër shqiptarëve

  Avokati Spartak Ngjela ka reaguar sot pas vendimit të miratuar sot...
Read More