Melania Trump ndryshon stil, thjeshtë dhe bukur!

 

Melania Trump i ka lënë të gjithë pa fjalë me daljen e saj të fundit.

Teksa po hipte në një avion presidencial së bashku me familjen e saj, Zonja e Parë e SHBA është kapur nga fotografi, në një pozicion aspak të parehatshëm për të.

Ndoshta jemi mësuar ta shohim me veshje elegante, po kësaj here Melania ka qenë e gjitha në të zeza dhe në sport.

Ajo mbanttë veshur stilet e këpucëve të këmbëve të Dior, shumë ndryshe me stilin e zakonshëm.

Çizmet janë Dior, koleksioni Cruise 2018 dhe kushtojnë $1,590.

Gjithashtu ajo kishte veshur një bluzë dhe një palë pantallona të thjeshta, të zeza.

Dukej bukur, por jo aq sa për t’u pasur zili, për të mos thënë që ishte një veshje e zakonshme dhe e arritshme edhe për shumë njerëz të tjerë, që nuk kanë pozicionin e saj.

Por, fundja, pse jo? Ajo duket aq bukur edhe e veshur thjeshtë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Ministri Sandër Lleshi: Nuk ka procedim ndaj Edmond Tupjes dhe studentëve

  Nga Sandër Lleshi Fjala e Ministrit të Brendshëm  gjatë seancës së...
Read More