Melania Trump shfaqet e mrekullueshme me fustanin Dolce & Gabbana në Ballon e Guvernatorëve 2018 

Melania Trump vodhi shfaqjen në Ballon e Guvernatorëve të 2018-ës në Shtëpinë e Bardhë të dielën në darkë.

Zonja e parë dukej e bukur në një fustan të gjërë Dolce & Gabbana me dantella të ndërlikuar me lule dhe detaje delikate të detajuara në të gjithë veshjen.

Veshja, e quajtur “Melania”, është një krijim i bërë me porosi për zonjën e parë.

Marka italiane ka qenë një nga favoritët e Melania dhe është një markë që ajo vazhdon t’i kthehet gjatë kohës së saj si zonja e parë.

Gjatë një udhëtimi në Pekin në vjeshtë të vitit 2017, ajo mahniti në një fustan të kuq me lule rozë D & G.

Presidenti Trump dhe zonja e parë u bashkuan me guvernatorët dhe bashkëshortët e tyre nga e gjithë vendi.

Melania ishte e gjitha e buzëqeshur kur u takua me mysafirët.

Përkundër zërave të problemeve të martesës, pas skandalit Stormy Daniels, çifti i parë dukej absolutisht i emocionuar kur hynë në sallën e ballos.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Faleminderit Matteo”, Ministri italian ndahet nga e dashura…

  Ministri i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini, 45 vjeç, ka marrë...
Read More