Merr fund ‘bllokada’, tani mund ta vizitoni të gjithë ‘Pallatin e Zogut I’Një nga vendet më të mistershme të kryeqytetit, që vitet e fundit është bërë pjesë e eventeve të mëdha politike, artistike ka hapur dyert për të gjithë.

11-1

Picture 1 of 18

Misteri i historisë që mbart Pallati i Brigadave, sidomos për faktin se ka qenë gjithmonë i mbyllur për sytë e publikut, tani mund të zbulohet çdo fundjavë.

Për herë të parë që prej ndërtimit të tij, parqet e Pallatit të Brigadave kanë hapur dyert për të gjithë vizitorët gjatë fundjavës.

Ata që e vizituan, mbetën të kënaqur nga madhështia dhe bukuria e kopshteve rreth e qark. Parqet e Pallatit të Brigadave do të qëndrojnë hapur çdo fundjavë.

Lajmin e ka ndarë për publikun edhe kryetari i bashkisë së kryeqytetit Erion Veliaj.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zaimina në muajin e fundit të shtatzënisë, i kushton një dedikim vajzës në pritje

Zaimina Vasjari gjatë vitit 2018 do të bëhet nënë për herë të...
Read More