Merr fund lidhja e modeles së Victoria’s Secretadriana-lima-julian-edelman

Modelja e njohur, Adriana Lima dhe sportisti Julian Edelman i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 8-mujore. Sipas E!Online ata janë ndarë pak para ceremonisë së madhe të Oscar.

Supermodelja 35-vjecare dhe futbollisti 30-vjecar e kanë mbajtur lidhjen e tyre shumë private dhe nuk dilnin pothuajse kurrë. Sipas një burimi, arsyeja e ndarjes së tyre është mospërputhja në axhendë, gjë që ka sjellë shpesh zënka mes tyre.

Në fillimet e tyre, ata nuk donin ta bënin lidhjen publike, derisa Adriana shkoi për të mbështetur Julian për ndeshjen e madhe ‘Super Bowl.’

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Gjendet trupi i pajetë i një prej peshkatarëve të mbytur në Vjosë

Dy peshkatarë të rinj janë zhdukur mbrëmjen e kaluar në grykëderdhjen e...
Read More