Merr fund lidhja e modeles së Victoria’s Secret

adriana-lima-julian-edelman

Modelja e njohur, Adriana Lima dhe sportisti Julian Edelman i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 8-mujore. Sipas E!Online ata janë ndarë pak para ceremonisë së madhe të Oscar.

Supermodelja 35-vjecare dhe futbollisti 30-vjecar e kanë mbajtur lidhjen e tyre shumë private dhe nuk dilnin pothuajse kurrë. Sipas një burimi, arsyeja e ndarjes së tyre është mospërputhja në axhendë, gjë që ka sjellë shpesh zënka mes tyre.

Në fillimet e tyre, ata nuk donin ta bënin lidhjen publike, derisa Adriana shkoi për të mbështetur Julian për ndeshjen e madhe ‘Super Bowl.’

Shkruar Nga
More from Revista User

Zgjidhet misteri i vjetër: Gjinia e fëmijës ka mundësi të “paracaktohet”. Nëse hani këto pemë do të lindni djalë

Shumica e shtatzënave menjëherë pas marrjes së informacionit që janë shtatzëna dëshirojnë...
Read More