Meshkuj, zbulohet arsyeja pse ju braktisin femrat

meshkuj

Gratë largohen për shumë arsye, por ekziston një arsye e veçantë të cilën çdo mashkull duhet ta dijë: gratë largohen kur mashkulli i tyre nuk është prezent.

Ai vazhdimisht është duke punuar, duke luajtur video-lojëra, duke shikuar televizor, duke peshkuar… lista është e gjatë. Por, këta nuk janë meshkuj të këqij! Përkundrazi, ata janë meshkuj dhe baballarë të mirë. E mbështesin familjen, janë të mirë, por i konsiderojnë të garantuara gratë e tyre. Ata thjesht nuk janë prezent.

Meshkuj, duhet të keni parasysh se gratë tuaja nuk janë pronë e juaja. Ato nuk ua kanë borxh shpirtin! Ato kanë nevojë për prezencën tuaj, të qëndroni pranë tyre, t’i mbështetni në çdo gjë, t’ju ndihmoni me punët e shtëpisë.

Ato dëshirojnë të diskutojnë për gjërat që i preokupojnë ato dhe ju duhet t’i dëgjoni!

Nëse veç nuk dëshironi që gruaja juaj të kërkojë divorcin, atëherë kushtoni vëmendje asaj!

Shkruar Nga
More from Revista User

Macron, Putin do të flasin për Sirinë, Ukrainën…

Kremlini tha se takimi midis presidentit të Rusisë dhe atij të Francës,...
Read More