Mësohen emrat e binjakëve të Beyonces dhe Jay Z

Çifti i njohur Beyonce dhe Jay Z mirëpritën binjakët e tyre rreth dy javë më parë.

Burime të revistës TMZ, kanë mësuar së dyshja kanë bekuar fëmijët e tyre me emrat Rumi dhe Sir.

Blue, Rumi dhe Sir, janë gati për të qenë pjesë e një prej perandorive më të mëdha në botë që udhëhiqet nga Jay Z dhe Beyonce.

Shkruar Nga
More from Revista User

19 vjet pa Azem Hajdarin: Biografia e liderit me jetë të trazuar që shembi diktaturën

Vitet ’90-ta të shekullit të kaluar për Shqipërinë ishin vite epokale të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.