Messi e bashkëshortja me tatuazhe domethënëse pas martesës

Lionel Messi ka vendosur që datën e martesës ta kujtojë gjithmonë.
Argjentinasi ka shumë tatuazhe të shumta në trup, mirëpo i fundit ka një domethënie të veçantë.

Argjentinasi menjëherë pas dasmës me Antonellan, ka bërë tatuazh në dorë datën e martesës.

Messi 1-1

Picture 1 of 2

30.06.2017 në numrat romak është tatuazhi i ri i Messit dhe Antonellas.

Ndryshe, dyshja janë tashmë prindër të dy fëmijëve.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pas dasmës së Norës dhe Robertit fshihet detaji që s’e ka ditur askush!

Janë një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut, ndërsa gjithmonë i...
Read More