Kryesore

Meta ulet këmbëkryq në odën e burrave me deputetin e PD


               Publikuar në : 11:35 - 05/06/18 |
mapo.al

Për shumëkënd që nuk mund të përballojë zhurmat, të nxehtin e Tiranës pse jo edhe rrëmujën politike, mali do të ishte zgjidhja ideale për t’u shkëputur nga kryeqyteti.


Këtë gjë ka bërë edhe presidenti Ilir Meta.

Në faqen e tij në Facebook, Meta tregon se është në Kukës në një prej hoteleve të Bushtricës, i shoqëruar edhe nga një deputet.

Ai është Xhemal Xhunkshi, deputet i PD-së së Dibrës.

Të dy ata shfaqen të ulur këmbëkryq me njëri tjetrin në odën e burrave, ndërsa diku tjetër shfaqen të ulur në një tavolinë duke shijuar natyrën.

“Tek “Hotel Gjoka”, ura e Lapajve në Bushtricë, ku do të gjeni një mikpritje tradicionale dhe kushte të mrekullueshme. Me deputetin Xhemal Gjunkshi dhe Ilir Gjokën”, shkruan Meta në Facebook.

<
>
meta1 meta2 meta3


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas