“Metallica” performancë krah flamurit kuq e zi

Jemi mësuar tashmë t’a shohim flamurin kuq e zi në shumë vende apo evente të ndryshme ndërkombëtare.

0-1

Picture 1 of 2

Por që do e shihnim në backstage ku përformon grupi i fashmëm i rrokut “Metallica”, nuk na e merrte mendja.

Në faqen zyrtare të grupit në Instagram janë postuar disa Instastory ku grupi duket se është mbledhur në prova, një nga videot e publikuar ata duken duke kënduar para flamurit shqiptar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Të dashuruar deri në veshë: Çifti i famshëm skalit dashurinë edhe në trup me tatuazhe

Pretendojnë se s’do ndahen asnjëherë nga njëri tjetri dhe madje bënë edhe...
Read More