Mick Jagger bëhet baba në moshën 73 vjeçarers_1024x759-160714165103-1024-mick-jagger-melanie-hamrick

Lokalisti i grupit legjendart të rrokut Rolling Stones, Mick Jagger është bërë përsëri baba në moshën 73 vjecare, konfirmonte publicisti i tij.
Këngëtari kishte më parë shtatë fëmijë të moshave 17 deri në 45 vjeç, dhe në vitin 2014 është bërë gjysh.
E dashura e tij, balerina 29-vjeçare amerikane Melanie Hamrick, lindi djalë në New York të enjten.
“Mick ishte në spital për lindjen. Nëna dhe fëmijë janë mirë dhe kërkojmë që mediat të respektojnë privatësinë e çiftit gjatë kësaj kohe”, thuhej në deklaratën për shtyp.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Gjërat e arsyeshme që duhet t’i merrni parasysh në të tridhjetat tuaja

Arsyeja shpesh nuk ka ndikim të mjaftueshëm për t’ju parandaluar përjetimin e...
Read More