Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë martuar në fshehtësi?

 

Në daljen e fundit të çiftit të njohur Miley Cyrus dhe Liam Hemsëorth ajo që ngriti dyshime te të gjithë ishte unaza që Liam mbante në gishtin e martesës.

Ai mbante një unazë rreth flori dhe kjo mund të jetë një shenjë se ata janë martuar fshehtas.

Edhe më parë është diskutuar se çifti u martuan në Neë South Wales, ku jeton vëllai i Liam.

I pyetur nga media nëse Miley dhe Liam janë martuar, vëllai i Liam nuk e pranoi këtë gjë, por qeshi në mënyrë të dyshimtë, ndërsa më pas këmbënguli që ata nuk janë zyrtarisht të martuar.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Bushati: Si mund te zbrapset Rama,me fjalimet poetike te Bujar Asqeriut,apo me guret e “vandalëve” kuksiane?

  Analisti Andi bushati në një shkrim te Lapsi.al shkruan se falangat...
Read More
CLOSE
CLOSE