Milioneri Blerim Destani në Berlin, fotografon mercedezin luksoz

Dihet publikisht se Blerim Destani bën jetë super të shtrenjtë.

Blerimi paguhet rreth 800.000 euro për një orë dhe nuk është për t’u habitur që qarkullon me makina një veturë super të shtrenjta.

I tillë duket Mercedesi i tij, të cilin po e nget rrugëve të Berlinit.

Vetë Blerimi ka publikuar një foto në Instastory tek e cila ka treguar që aktualisht ndodhet në kryeqytetin e Gjermanisë.

Ai ka fotografuar dhe një pjesë të makinës super luksoze.

Image

Shkruar Nga
More from Redaksia

Vijojnë përplasjet, rëndohet bilanci i viktimave në Rripin e Gazës

  Mijëra palestinezë në Gaza marshuan drejt kufirit izraelit, në nisje të...
Read More